| reghi a întrebat:

Stiti daca s-au adus uniforme pentru liceul "Liviu Rebreanu" Bistrita la magazinul Familia din Bistrita?

3 răspunsuri:
| reghi explică:

Nu se fac la comanda. Vin mai multe marimi. Am fost la magazin cu cateva zile in urma, mi s-a spus ca nu sunt aduse si nu se stie cand se aduc. Iar eu sunt la 80 km distanta de B-tza.

| Dreams7 a răspuns:

Numai saptamana viitoare cica aducstraight face.

| mimii2 a răspuns:

Eu stiu ca se fac la comanda uniformele de la liviu.dar posibil sa fie si la familia.nu strica sa mergi sa te uitihappy