| Andreea1130 a întrebat:

Stiti un site unde pot citi carti online?

Răspuns Câştigător
| YuLiAnDrEeA a răspuns:

Pai in mare pe scribd, dar uite un site de unde poti descarca http://romania-inedit.3xforum.ro/......antastica/

3 răspunsuri:
| xBya a răspuns:

E chiar asa greu sa te duci si sa-ti faci abonament la biblioteca? Acolo gasesti orice carte vrei, pe net nu sunt toate.

| mihaelaavirvarei a răspuns:

Daca vrei sa citesti carti online poti cauta cartea respectiva pe goolge si iti va aparea, in cazul in care este publicata si pe internet. Sigur vei gasi macar o parte din cartile pe care vrei sa le citest. Succes.

| djRobert13 a răspuns:

Http://www.scribd.com/

Momentan cred ca se lucreaza la site dar maine va merge sigur.