| galatasaray a întrebat:

Stiu ca am m-ai pus odat aceasta intrebare dar inca nu sunt lamurit. Spuneti-mi si mie tari europene unde sunt foarte multi oameni bogati si foarte putini oameni saraci. Dar sa stiti sigur raspunsul. Va rog mult. Dau funda mare + vot.

Răspuns Câştigător
| papusikatha a răspuns:

Fiecare padure are uscaciunile ei, nu exista tara care sa aiba numai oameni bogati sau saraci.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| galatasaray explică:

Bai craciun1 eu doar am intrebat nu vreau sa ma duc la ciordeala. Doamne fereste.