| ancutzyka29 a întrebat:

Sunt adevarate acele siteuri care dau free iphones doar in US? Imi cam imaginez de ce nu exista si in Romania, dar macar in Canada se trimit si chiar sunt gratuit?---[nu vorbesc despre cele la care trebuie sa completezi nu stiu ce oferte]----

2 răspunsuri:
| costymaximus a răspuns:

Nu e nimic adevărat, nu mai credeți în afaceri gratuite.Caritasul,fni-ul,nu sunt destule exemple de escrocherii?

| bunker a răspuns:

NIMENI nu-ti da NIMIC GRATIS! there is always a catch.peste tot in lume e asa.baga bine la cap