| Fernando9Torres a întrebat:

Sunt admin pe un server si trebuie sa tin redirecte cum sa le fac poze redirectelor pentru dovada?

Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

Păi ownerul serverului cănd îţi dă redirectele cred că are şi o evidenţă cum am eu : www.lord-clan.clanteam.com/redirect (dar e închis) dacă nu, poţi face screen la redirecte dar nu prea merge că poţi să nu ţii şi cănd ţi le cere să le deschizi imediat după faci screen, dai pozele şi după le inchizi.

1 răspuns:
| Ambiguitate a răspuns:

Pai daca tii redirecte ar trebui sa aiba un site serverul si sa vezi cate redirecte tii happy, si ei vad cate redirecte tii