| anonim_4396 a întrebat:

Sunt confuz am auzit ca cartofi fierti ingrasa thinking nu stiu ce sa zic eu stiam ca cartofi prajiti in ulei ingrasa rau da cartofi fierti, simpli, din tocana, din ciorba din piure am auzit ca ingrasa? e adevarat ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
3 răspunsuri:
| YTBDrawingBase a răspuns:

Cartoful nu ingrasa, ci prostestestraight face, cu exceptia celor prajiti in untura si/sau ulei vegetal, nu stiu sigur, oricum imi plac cei prajitihappy, tie?

| problematic a răspuns:

Cartoful in sine ingrasa.

incearca soia, napi etc.

| bogdanmk29 a răspuns:

Pai daca sunt indicati pentru cei care tin regim sunt sigur c nu ingrasa