| anonim_4396 a întrebat:

Sunteti multumiti de viata voastra?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scuze, eu sunt de acord cu filosoful Emil Cioran.
"Viaţa nu numai că n-are niciun sens, dar nici nu poate avea unul."
Poate unii m-ar considera nerecunoscatoare dar presupun ca nu pot sa imi schimb conceptia doar pentru ca 90% din populatie nu este de acord cu mine...

11 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Da

| Raluca27 a răspuns:

Da! In viata dai si peste obstacole dar treci mai departe.Fiind ca nu exista sentiment mai frumos decat sa traiesti.

| JustMelavJustMe a răspuns:

Oarecumstraight face...

Whatever?
De parca daca as fi mai multumita ar ajuta la ceva...

| NoCharachter a răspuns:

Nu. Am fost "luata" frtat din cel mai frumos vis si am ajuns in cel mai mare cosmar. A trebuit sa ma mut cu familia in alata tara, din cauza tarii bolnave numita Romania.

| 4b a răspuns:

Cum sa fi multumit cand lucrurile merg din rau in mai rau?!sad

| mgtow a răspuns:

Nu prea dar vor veni vremuri mai bune.

| VORTEX a răspuns:

Eu sunt destul de multumit desi imi doresc sa fie mai bine decat este, mereu este loc de mai bine, mai ales acum cu criza asta sad la toti este greu.

| nevermindpeople a răspuns:

Da. happy
Nu e totul perfect, dar imi place.

| luiza a răspuns:

Eu personal da, mersi de intrebare! si nici n- asi schimba nimic din tot ce a trecut peste mine...

| Chris a răspuns:

Da, chiar daca uneori.

| BiaJ a răspuns:

Da atata timp cat familia mea e fericita.In viata trebuie "ne ducem crucea" si sa trecem peste toate obstacolele ce ne impiedica. Dar tu? Esti multumita de viata ta?