| AvalohAlyn a întrebat:

Voi sunteti multumiti de viata voastra? Cat de mult esti multumit de viata ta?

9 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Niciodata nu poti sa-ti multumesti sufletul, cred ca fericirea este doar de 10%, pe cand suferinta este restul! Eu sunt multumit ca sunt sanatos, asta e tot ce mai conteaza!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Am avut nevoie de ajutor sa imi dau seama ca sunt multumit. Sunt multumit de viata mea, dar nu de viata in care traiesc big grin

| Florentina9210 a răspuns:

In proportie de 70% sunt!
Este loc si de mai bine intotdeauna.

| Idkidk a răspuns:

Eu sunt mulţumită. Sunt 100%.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Un milion la suta.nu mai pot de multumire;

| Cameliapantiru a răspuns:

Nu se poate exprima asa ceva in procente, dar daca tot fortam in directia asta, cu exercitiul tau, pot spune ca, in momentul acesta, viata mea e frumoasa si satisfactoare 80%.

| syd a răspuns:

Deloc. Sunt 10% din ceea ce as putea fi

| Aberdeen a răspuns:

70% să zicem. Mi se pare că întâmpin mai multe piedici decât merit. Dar nu sunt chiar nemulțumită, mi-e bine și așa...

| 熊Panda熊 a răspuns:

DA! 100%