| Crisstinayy12 a întrebat:

Telefonie-

Verișoară mea mi-a dat cartela ei SIM și i-am scos chestia aia că era prea mare pentru tableta mea Samsung Galaxy Tab A. Și a rămas cartela mai mică. Cred că am pus-o invers in tableta și s-a blocat acolo. Cum sa o scot? Tot am băgat chestii in ea și cu un cuțit am ajuns până în carcasă tabletei,. Dar chestia e că nu se poate deschide și dacă e cu cheița nu am, și nu știi dacă carcasa de deschide cu cheita. Cum sa scot aia? Dacă am rupt-o? E grav?

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Mergi cu ea la un atelier de service până nu apuci să o distrugi de tot!

| Mimo2 a răspuns:

Mergi cu ea la un service!
Sau poti da tableta unei persoane care stie ce e de facut!