| anonim_4396 a întrebat:

Știe cineva de unde pot descărca jocuri pentru telefonul Allview F2 Crony? Dau fundă! Vă rog!

3 răspunsuri:
| lacrytza a răspuns:

Intri pe umnet.com si dai la mobile phone si iti da HTC si iti arata Allview dai clic pe el si dai in jos daca il arata daca nu dai tuma jos jos, de acolo te descurci, adica dai pe java iti arata te descurci... fundita? mersi:X

| Muhab a răspuns:

Http://www.mobile9.com/ ai orice pentru telefoane aici inregistreazate alege telofonu si cauta ce vrei

| anonim_4396 explică (pentru Muhab):

Nu există jocuri pentru telefonul meu, am căutat deja acolo! Mersi oricum!