| ddalex008 a întrebat:

Tocmai am descarcat BSplayer-ul si pagina mea de start era google iar acum imi apare Bsplayer. Cum as putea sa fac sa revina la normal, adica sa imi deschide internetul cu google?

Răspuns Câştigător
| EuVlad13 a răspuns:

Pai dai la unelte/tools apoi la optiuni si schimbi acolo unde scrie pagina de start.bagi http://www.google.ro/. sper ca ti-am fost de ajutor.Te rog frumos funda

1 răspuns:
| MihaiTT a răspuns:

Deci deschizi browserul care il folosesti, mergi pe google dupa care acolo langa adresa vei vedea o iconita a google pe care dai click, ti apasat si o tragi peste inconita HOME (aia cu casuta)
daca nu te descurci asa spune-mi te rog ce browser folosesti ca sa-ti spun pasii sa-i faci setarile