| anonima_9374 a întrebat:

Tocmai m-am mutat la tara. Mi-am facut abonament la vodafone pentru internet dar nu pot folosi videocall.Nu pot sa-mi bag nici pe romtelecom nici cablu nu este aici si la zapp nu am semnal, iar la digi au zis ca nu baga internet.Am neaparat nevoie sa pot folosi videocall din messanger.Alt internet mai exista? Sunt dispusa sa platesc oricat. Sper ca ati inteles ce am vrut sa zic, si ca nu v-am bagat in ceata.Multumesc pentru eventuale raspunsuri.

2 răspunsuri:
| AlexanderOne a răspuns:

Modemul nu este destul de puternic pentru a putea face video call. Si eu am avut aceeasi problema.

| valish a răspuns:

Problema este din modem, este pe usb si nu este recunoscut ca si conexiune de internet, rezolvarea solicitatile celor de la Vodafone sa va schimbe modemul de pe usb in unul cu wirelles, mult succes.