| Jeryko a întrebat:

Tocmai mi-am updatat windowsul ce ziceti este bine sal updatezi?

Răspuns Câştigător
| MysteryMen a răspuns:

Eu unul zic ca nu este bine eu am blocat updatarea fiindca odata l-am updatat de mai multe or fiind ca updateurile vin unu dupa altu
si la un moment dat dupa 10 -20 updateuri (astea leamm facut intr-o zi) mi s-a blocat, cand il aprindeam ramanea ecranul negru, si a trebuit sa il reinstalez eu zic sa te opresti fiinda ca updateul nu te ajuta prea mult...doar dupa multe updatari poti sa updatezi xp la vista...da multe

2 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Nu trece la Vista sub nici o forma! Este o porcarie, deoarece se gasesc drivere greu si te va dezamagi permanent.Despre update sunt bune te vor trece la SP3 ce este ok, cu o atentionare: Cind iti va apare un fisier cu wind. genuine Nu al instala ca ala e vina ce iti blocheaza compul.Cauza? Desigur windosurile pirat asta este acel program detecteaza daca ai varianta nepiratata si daca o ai (desigur tu al ai din magazin NU? ) te blocheaza imediat si atunci adio trebuie sa o iei de la capat instalare si tot tacamul.Bafta

| Arhanghe3l a răspuns:

Da este f bime pentru ca pc-ul iti va merge mai repede si va fi mai eficientsistemul de operare!