| SoRiNaQo a întrebat:

Tot ecranu este galben, vad si restul culorilor, portocaliu, albstru, ....etc, dar deodata din fundalul normal in care vedeti voi, la mine este galben, m-am uitat prin setarile Pc-ului la display si restul + in optiunile de la monitor cu resetari si toate prostiile si nu resusesc sa ii dau de cap crying
MA POATE AJUTA CINEVA?

Răspuns Câştigător
| storepc a răspuns:

Verifica cablu de vga ce conecteaza monitorul la pc si mai verifical cand intra si in monitor, daca face la fel schimba cablu vga, daca face la fel inlocuieste monitorul, daca face la fel inlocuieste placa video:d scuze dar astia sunt pasi pe care trebuie sa ii faci pentru a rezolva problema:d

Ti s-a stricat laptopul, computerul, televizorul sau alt echipament? specialisti de la www.storepc.ro te vor ajuta in cel mai scurt timp si la preturi ce sfideaza concurenta:D

1 răspuns:
| SirOne a răspuns:

E simplu incearca doar sa intorci cablul vga cu mufa ce intra in monitor in unitate si cu cea ce intra in unitate o bagi in spate la monitor fundahappy?