| Edyss10X a întrebat:

TPU am un Samsung galaxy S2 Plus si dintr-o data mi s-a innegrit ecranul si nu mai vad nimic pe el de ieri. Am scos bateria, l-am oprit si pornit de vreo 5 ori, ba chiar mai mult si nu l-am udat are folie protectoare+husa de silicon. Imi puteti spune care e problema si daca voi ati patit-o cum ati procedat? Multumesc.

4 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Sigur e deschis laughing? nu are cum să se strice din senin, nu ai ce să îi faci decât să îl duci la un gsm să ţi-l desfacă şi să se uite sau desfăl tu dacă ştii cum happy

| Edyss10X explică (pentru Evolution):

E deschis, in coltul din dreapta jos apare un fel de semicerc si vad cu greu aplicatiile pe care le am dar in rest...tot e negru

| KllS a răspuns:

L'ai scapat sau aruncat vreodata? daca da.e posibil sa fie stricat display'ul

| Edyss10X explică (pentru KllS):

Nu l-am scapat pe jos, nici in apa. Asa dintr-o data, cand l-am scos din buzunar era tot ecranul negru.