| AlexStroie99 a întrebat:

TPU! As vrea niste jocuri pentru PC-ul meu:

RAM: 2GB DDR 2
Procesor: Core 2 Duo de 1.86 GHz CPU2
Placa video: Nvidia 6200TurboCache de 512 MB.

In special jocurile sa fie de Shooter sau Racing. Multumesc big grin

3 răspunsuri:
| Geoogeo a răspuns:

Crysis1,2

| AlexStroie99 explică (pentru Geoogeo):

Scuze ca iti zic, dar, esti prost? Doar intreb! Am spus sa imi mearga pe PC-ul meu.

| Geoogeo a răspuns:

Scuza-ma ca esti prost, dar Crysis 1 iti merge! Devil May Cry 4 de asemenea ar fi un alt joc acceptabil care ti-ar merge. Dar banuiesc ca stii sa intri pe google, sa iti verifici ce jocuri iti merg(can you run it). Daca e prea mult pentru tine, trist, zic!