| NeverGonnaLetYouDown a întrebat:

Trebuie sa completez o declaratie pentru luni si am gresit undeva in timp ce completam cu datele personale. Chestia este ca nu am o a doua copie si nici n-am cum sa fac rost de o alta. Aveti vreo alta idee in afara de utilizarea unui corector sau taierea greselii? Oare daca lipesc o fasie de hartie alba peste greseala si ma duc sa o xeroxez se va observa ceva pe copie?

2 răspunsuri:
| dilau69 a răspuns:

Fugi la un xerox. nu se va observa nimic

| Bigproblem02 a răspuns:

Cauta pe internet declarația oficiala, cred ca o gasesti nu foarte greu. Trage-o la imprimanta sau bag-o pe un stick si du-te la un copy center gen laris sau ceva.