| anonim_4396 a întrebat:

Am o imprimanta hp deskjet f4180 si am fost sa imi incarc cartusul negru dupa ce am bagat cartusul imi apar doua leduri care se aprin si se sting alternativ(avarii). De scos la imprimanta imi scoate dar culmea desi e incarcat anumite portiuni de abia se vad si in schimb nu-mi merge sa xeroxez, precizez ca imi apare si un E-probabil eroare, aveti idee ce trebuie sa-i fac eventual undeva unde sa sun sa intre.multumesc frumos.

1 răspuns:
| BogdanToretto a răspuns:

Imprimanta si calitatea tusului nu corespund deoarece exista tusuri mai groase si impimanta le primeste mai greu dar trebuia in locul in care le-ai incarcat sa precizezi tipul (scrie in garantie sau in manualul de ontilizare) mult succes!