| coralia_5862 a întrebat:

Trebuie sa fac un desen cu tema pentru o alegere naturala-alternative la consumul de etnobotanice si chiar nu stiu ce trebuie sa desenez...cine ma ajuta si pe mine? fundita desigur happy

Răspuns Câştigător
| Static a răspuns:

Buna, pai poti desena o planta etnobotanica precum cea de pe medicamentele, produsele si magazinele etnobotanice. Apoi faci un fel de egal si dupa o fata cu ochii in forma de x adica om mort, si mai departe tot pe foaia aia, faci un produs alimentar sua mai degraba o planta entobotanica taiata cu o linie sau cu x si un egal si dupa egal o inima desenata de tine. O inima curata sau chiar un om sau o fata fericita. Tu alegi, astea au fost doar ideiile mele. Bafta. fundita?

1 răspuns:
| MMihai a răspuns:

Ca alternativa la etnobotanice, fiintele mai tinere, ar trebui sa-si vada se carte!
Ce vrei sa faca, sa manance Mac?
Tema desenului este aiurea formulata.
Deseneaza ce vrei, daca stii sa desenezi!