| bellaavasiloaie2006 a întrebat:

Trec in clasa a V-a si sunt foarte curioasa sa vad ce materii o sa am, ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Clorox a răspuns:

Sa mori tu?! Asa si? In a XII-a cum mai faci? Te dai cu capul de pereti?

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Aceleasi materii ca si in clasa a IV-a. De abia din clasa a VI-a iti va fi adaugata fizica, iar apoi in a VII-a chimia. De asemenea, in a VIII-a s-ar putea sa faci si latina.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi materiile & nr de ore la linkul :
http://www.isjbotosani.ro/......mnaziu.pdf

Toate cele bune!

| IONEL39 a răspuns:

O sa fii supusa la multe materii grele draga mea, ti-as recomanda un control la stomatologie