| anonim_4396 a întrebat:

Acum trec in clasa a 12 a si nici pana acum nu m-am decis ce facultate sa aleg mai departe. Daca ma puteti ajuta va-si fi foarte recunoscator,multumesc!(materii care imi plac in special:limba engleza, desenul si geografia)

5 răspunsuri:
| Justme1997 a răspuns:

Litere, arte sau geografie, tu știi care te atrage mai mult. Nu cred ca merita sa faci faculta de Arte in Romania, nu prea ai ce face cu ea dupa

| asdf2kpower a răspuns:

Capsune in Spania.

| Gigantulmaro a răspuns (pentru asdf2kpower):

Daca ti se pare o gluma sa stii ca nu esti deloc amuzant

| asdf2kpower a răspuns (pentru Gigantulmaro):

E un raspuns serios. Stii o limba straina, deci stii a comunica cu cei de pe acolo, stii geografie, deci stii unde e Spania, cat despre desen, nu stiu cu ce te poate ajuta.

| Gigantulmaro a răspuns:

Mersi mult, asa m-am gandit si eu sa devin translator, adica imi place sa invat o limba noua!