| minako a întrebat:

Twilight 4 a aparut pe calculator? Puteti sa imi da-ti sai-tul funda :d

11 răspunsuri:
| VladConstantin20 a răspuns:

Bună!
Nu,nu a apărut încă. Prima parte apare pe 18 noiembrie 2011 iar a doua pe 15 noiembrie 2012.
Sper că te-am ajutat happy

Răspuns utilizator avertizat
| MâţaD a răspuns:

Twilight 4 apare in 2012!

| elleme a răspuns:

Nu,nu inca. Va aparea pe 18 septembrie 2011[prima parte] iar cea de-a 2 a in 2012 nu se stie exact. thumbs up

| AlexxandraAa a răspuns:

Twilight 4 este impartit in 2 parti prima parte apare pe 18 noiembrie 2011 iar cea de-a 2-a parte pe 16 noiembrie 2012...
uite un link ca sa vezi trailerul din prima parte...
http://www.youtube.com/watch?v=KezUEEKVV1Y

| Bella9538 a răspuns:

Twilight 4( Breaking Dawn partea 1) nu a aparut nici macar in cinematografe, deci in concluzie nu este nici pe net... in cinema apare pe 18.11. 2011, iar apoi mai tarziu pe net. Deocamdata poti vizualiza trailerul: http://www.youtube.com/watch?v=y81pg3HRpVQ

| CrazyChild a răspuns:

Twilight 4 sau Breaking Dawn este ultima carte si ultimul film, el fiind impartit in doua parti. Prima parte apare pe 18 noiembrie 2011, iar a doua parte in 2012 dar ziua nu se stie precis. Uite un link care te poate ajuta:
http://www.imdb.com/title/tt1324999/

| Anonim1234567899999 a răspuns:

Melisoo ia mai lasa twilight-tul pana la anul' cand apare si hay in parclaughing

| Lalaland11 a răspuns:

Nu a aparut inca. In jur de data 18 noiembrie va aparea in cinematografe. Deocamdata a aparut trailerul care poti sa il vezi pe youtube. happy

| maria109 a răspuns:

Http://neededspark.blogspot.com/......saga.html. Vizionare placuta:*. Nu se vede chiar bine.