| ღKittyღ a întrebat:

Uite eu sunt nascuta pe 23 iulie adica vinerea asta este ziua mea...asa si eu stiu ca sunt in zodia leu pentru leul este dupa 23 iulie pana pe 22 august si am intrat pe net la horoscop si scria ca 23 iulie e in zodia rac si leul este dupa data de 24 iulie pana pe data de 23 august... ajutati-ma in ce zodie sunt?

6 răspunsuri:
| Ynutzika a răspuns:

Depinde la ce ora esti nascuta, daca esti de la 12:00 pana la 23:59 ( 23 iulie) esti leu

| andrushki a răspuns:

Hey. eu sunt nascuta pe 22 august si sunt in acceasi problema. ca unele site-uri imi spun ca sunt fecioara.

M-am uitat pe mai multe site-uri si majoritatea spuneau ca sunt leu big grin. Oricum. eu stiam ca o zodie tine o luna. Cred ca esti leu thinking big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oau ce tare si a lui fratele meu e pe 23 iulie da so tine in 24iulie v-ati nascut in aceias zi tare auzi tu esti zodia rac asa este si fratele meu

| Radieră a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel...is nascut pe 23 aug si in unele calendare fecioara incepe de pe 23 aug iar la altele 24 aug

| c8ilu a răspuns:

Esti leu si, apropo, Happy B-day! :*

| temani2008 a răspuns:

Nu se poate sa fi rac! Esti leu ca si mine pentru ca luna plina in luna iulie este pe 21 adica atunci incepe urmatoarea zodie si se termina exact pe 23 augus! Eu aproape ca nu mai eram leu(20. 08) si m-as fi bucurat si asa pentru ca in fecioara e nascut Michael si sunt foarte bucuroasa ca si leu pentru ca lei sunt nascuti pentru a fi lideri!

Dar atentie sa stii ca zodiile se afla corect doar din vestul Americii pentru ca doar acolo se pot observa cel mai bine fazele lunii si la noi nu se vede la fel
paaa!