| Lunatica :) a întrebat:

Eu sunt nascuta in data de 22 iulie, ora 4:30.Nu stiu sigur daca sunt rac sau leu straight face. Initial as fi rac, dar mai mult de jumatate din caracteristici provin de la zodia leu. Pana la urma ce zodie sunt laughing? help!

Răspuns Câştigător
| gigiro a răspuns:

Normal ca fiind la granita, ai putin si din cealalta zodie. Important este insa ascendentul pe care-l afli din tabele.

5 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Pai esti leu parerea mea

| Lunatica :) explică:

Acendentul il am in scorpion laughing. Ciudat este ca o data la 4 ani laughing ziua de 22 cade in zodia leului straight facethinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna lunatica.mama mea e nascuta pe 22-iulie-67 si e ultima zi din rac ca si tine.eu sunt pe 23 iulie si sunt leu. poate ca ai si ceva feroce de la leu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt tot pe 22 iulie la 20:30

| Gafy a răspuns:

Astea sunt minciunii cu horoscopul viitorul il stie dumnezeu el stie tot