| alexxaz a întrebat:

Un film bun imi recomandati? ceva din categoria thriller, horror, psihologic, actiune. multumesc.

13 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Iti recomand The Shawshank Redemption. Este unul din putinele filme care desi sunt vechi vor avea mereu valoare. Uite un trailer :

http://www.youtube.com/watch?v=Ec4dGY46_1E

| psiholoaga a răspuns:

The Skulls 1, 2, 3. Despre societati secrete si ce se intampla in interiorul lor. Un pic cam moale filmul, dar interesant.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Natural born killers, Felon, American history X, This is England-astea is mai mult de actiune
Memento, The butterfly effect, Silence of the lambs, Requiem for a dream, Fight club-psihologice
Mai merita sa te uiti la The eye, The premonition, Final destination, Underworld, Resident evil, Ultravioletwinking

| xibalba a răspuns:

Psihologice : The peaceful warrior si into the wild

| Cryssy a răspuns:

Buna. Ai putea incerca sa cauti pe aici: http://www.fonline.ucoz.com/
Sper ca vei gasi un film care sa iti placa. Vizionare placuta!

| OnWeed a răspuns:

Iti recomand 2012, Silent Hill, Driven Kill (de fapt. toate filmele cu Steve Seagal), seria Fast&Furios, iar daca preferi ceva horror. seria Saw (pe mine m-a facut sa renunt la horror-uri)

| Rezzo a răspuns:

Nu mi se pare atat de socant Saw, da e marfa, de fiecare data cand a mai aparut un film saw le-am revazut si pe celalalte, ele apar in fiecare an in luna octombrie, cel putin asa s-a intamplat pana acum. Un film horror care chiar mi-a placut este wrong turn sunt 3 parti, toate sunt marfa, sunt si unele lucruri destul de iesite din comun, dar impresia ca esti urmarit, dupa ce am vazut filmele astea cand mergeam cu masina si treceam pe langa o padurice mica imi aminteam de film si era putin inspaimantator. Nu-ti recomand sa te uiti la final destination, daca 1 si 2 au fost cum au fost 3 si 4 acum mi se par banale, dar daca esti genu de persoana care rade la filme horror aberante atunci poti sa-l vezi eu am ras la el. Daca-mi mai vine vreo idee de vreun film am sa mai scriu

| shineofblood a răspuns:

Cel mai bun film pe care l-am vazut: The green mile si locul 2: The Shawshank Redemption.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amprente mortale, era thriller sau horror, nu mai stiu exact. Un film tot asa, thriller sau horror bun este Tenebre.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Vizionează filmul 2012!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

8mm 2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mirors, Shutter

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Casa de ceara-horror; Fantoma-romanic sf; Catwoman-sf; Gothika-thriller sf; camera1418; Razbunarea lui Logan; Mana care impinge leaganul; sunt filme super productii alege tu ce vrei