| lulu_3036 a întrebat:

Unde as putea gasi in Galati autocolant? Am nevoie de o bucata mare, 1, 80 pe 1, 20. Am auzit ca se gaseste la magazinul Reno. Stie cineva cam cat ar costa?

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Din cate mi-amintesc, cel mai lat autocolant are 90 cm. Oricum, se vinde (si) la metru, in magazinele de decoratiuni interioare. Bricostore, Mr. Bricolage, Praktiker, asa ceva. Depinde si pentru ce-ti trebuie. Eu am folosit acum cativa ani pentru a schimba fata unui dulap. Chiar nu mai tin minte cat a costat.

3 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Nu are asa lat la reno, cred ca max 80 cm.Ar trebui sa incerci la BESIGN CONCEPT SRL, vizavi de Posta romana in centru pe Lahovary. Astia se ocupa de panouri publicitare sau la alta firma de tiplat masini dar autocolantul de la ei este mai scump avand alte proprietati

| deeitza a răspuns:

La librarie

| lulu_3036 explică:

Pai nu e problema daca nu gasesc asa lat, pot lua doua latimi. ma intereseaza cam cat costa metrul...sau cum se vinde.