| NoName_9844 a întrebat:

Unde as putea gasi o compunere in engleza care sa descrie un apartament? fundita kiss

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.algheroflat.com/about_flat/description.htm

7 răspunsuri:
| vladvlad23 a răspuns:

Pai depinde de apartament. Incearca sa faci compunerea in romana si apoi foloseste site-ul asta http://translate.google.ro/? hl=ro&tab=wT pentru traducere. Si verifica cuvant cu cuvant sa vezi daca e corect cum a scris site-ul in engleza. Mai bine ar fi sa iti faci temele singur/a dar...

| andreyusnice a răspuns:

Am mai spus.TPU nu este pentru teme!

| NoName_9844 explică:

Nu e tema tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In cartea de engleza, cuti cuvintele in dictionar care iti trebuie si ai facut compunerea...vezi e foarte simplu... da lenea e mare asa-i?laughinglaughinglaughinglaughinglaughing

| Culda a răspuns:

Pe internet sau pe google sucess sau poti si pe google translate bye bye!

| Culda a răspuns:

TPU nu este pentru teMe!