| eeeeeeeeee a întrebat:

Unde-i topul?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai iti zic eu unde. Ca dupa ce s-a intimplat ceva paranormal de a ajuns maria sa injineru sef in top laughing a crapat topul efectiv. N-a mai suportat asa bataie de joc, adica prostu satului cel mai destept, searbadu site-ului cel mai haios si bagatoru de seama cel mai folositor, hai sa fim seriosi... a murit topu, n-a mai suportat rolling on the floor

17 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Vai vai vai...ne pare rau, topul este nefunctional si asa va ramane, va rugam reveniti!rolling on the floor
Ce glorie?laughing

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Ce bine le zici tu scorpio!:*
laughinglaughinglaughingBravo!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Bine ca s-a terminat cu topul, un motiv de scandal mai putin, e bine sa incercam sa nu mai dam ocazii la alte altercatii intre noi, am ramas putini cei care intra zi de zi pe TPU(ma refer la cei mai vechi).

cami
| cami a răspuns:

Sa sti, ca si mie mi-e dor de el...:(
Dar, uite-l http://www.tpu.ro/useri/ :)

| remus a răspuns:

Sigur ca la baza disparitie topului sta actuala criza.

| lia a răspuns:

Ok, scorpio, pai tu nu realizezi faptul ca trebuia la un moment dat sa apara alta persoana decat maria sa Inginerul in acel top? Tu iti dai seama ca era inmormantare printre pocaiti? laughing rolling on the floor

| lia a răspuns:

Se pare ca inginerul chiar daca absenteaza tot penibil este laughing rolling on the floor

| ioanaa a răspuns:

Sunt de acord cu multi dintre voi, dar ceea ce facem noi aici se numeste barfa laughing rolling on the floor

| eeeeeeeeee explică:

Vai. unde-i gloria domnului inginer?crying

| eeeeeeeeee explică:

Eeeeeeeeeee.na! ca prea era el peste tot, mai ceva ca sfantul duh!laughingma rog...

| eeeeeeeeee explică:

Julian, e vorba despre topul"cel mai amuzant", cel mai inteligent","cel mai amuzant.eu m-am trezit macar...tongue

| eeeeeeeeee explică:

Bro, l-ai umplut de complimente, ce mai...laughing

| tukhey23 a răspuns:

A murit topul laughing. Din motive 'de siguranta si de securitate', domnisoara Raluca nu il mai afiseazahee hee

| tukhey23 a răspuns:

Scorpio89:glorie? E mai bine fara elhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna dimineata! Care top? Te-ai trezit cam nauca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adevarul e ca adminii, pe care unii dintre noi i-am blamat, s-au prins intr-un moment crucial ca topul devenise ridicol.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scorpio89, sa stii ca de fapt nu eu l-am umplut de "complimente", el este asa plin din totdeauna rolling on the floor

Întrebări similare