| AdrianaBacescu a întrebat:

Unde lucrează Silvestru (soțul lui Sosoaca)?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Avocat din cate stiu eu! Lucreaza in cadrul unei firme de consultanta in care, dupa spusele lui, ar avea un salariu de abia 2300 lei. Lumea mai si minte.hee hee

2 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Tu ai făcut o listă cu toți dubioșii antivaxeri, extremiști, ultranaționaliști, rusofili, conspiraționiști etc și acum întrebi despre fiecare unde lucrează?

| Robert265 a răspuns:

Este asistentul personal al doamnei senatuare și este o persoana publica afacerista...