| anonim_4396 a întrebat:

sad Unde mai pot vedea acum emisiunea Neata cu Razvan si Dani? In afara de Voyo si site-uri cu bani sau conturi. Multumesc.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cauti pe google, e greu?

| Kristinx7 a răspuns:

Antena Play... big grin

| Damon01 a răspuns:

Antena a1 ....sau pur si simplu scrie pe google neata cu razvan si dani online si e imposibil sa nu gasesti

| anonim_4396 explică (pentru Damon01):

Daca gasesti TU, voi gasi si eu! (mai intai trebuie sa cauti) hm! raspunsuri din-astea... dau si eu cu sutele /ora!

| Damon01 a răspuns:

Cauta aicii si sigur gasesti eu am gasit da trebuie sa cauti si tu ca nu pot sa iti dau exact linkul cu episoadele
http://a1.ro/

| Assasin007 a răspuns:

Frate pe facebook pe contul neata cu razvan si dani

| Costinikk a răspuns:

Pe youtube