| Otmeteanu a întrebat:

Unde pot gasi articole cu game of thrones in constanta? ( cani, tricouri etc)

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

In Diverta.

Buna!

Eu spun ca cel mai bine e sa comanzi online. Sunt o groaza de articole făcute cu Game of thrones și chiar la prețuri accesibile.

http://www.okian.ro/cana-game-of-thrones-targaryen-mg22857.html

Sa te uiți pe site ul lor. Sunt multe articole de toate felurile. Eu sunt adepta a cumpărăturilor online fiindcă e mult mai practic. Decât cumpărăturile de haine mi le fac eu fizic din magazine :) succes!

| VSC10 a răspuns:

Din moment ce e in voga, cel mai probabil la tarabele de langa plaja.