| xLyna a întrebat:

Unde pot gasi, in bucuresti, niste carti care te invata cum sa desenezi manga, si sa fie si in romana. Am gasit pe net o carte dar in america sau anglia, si e in engleza. m-am gandit ca exista asa ceva si aici in Romania. Scuze categoria dar e cea mai vizitatabig grin.

2 răspunsuri:
| Asiryx a răspuns:

Aceasta intrebare legata de dragoste/sex chiar ma pune pe ganduri.
Dupa opinia mea care sunt paralel cu desenu. Daca ai talent sau iti place sa desenezi te uiti/citesti niste manga si incerci sa deseni. Nu cred ca exista teorie la cum sa deseni manga. Daca ar fi te rog sa ma inveti intreaga teorie despre cum sa desenez o casa happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu la Dragoste si sex.