| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot gasi subiectele din anii precedenti pentru examenul de limba engleza, admitere in licee bilingve?

5 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

Aceste subiecte pentru examene, atat pentru limba engleza cat si franceza le gasesti doar la liceul respectiv unde vrei tu sa dai...pentru ca subiectele nu sunt venite de la minister, sunt elaborate de Inspectoratul Scolar Judetean de care apartine respectiva scoala...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc, andreutz, ma voi interesa la liceul care ma intereseaza. avalon, ce e google asta? am pus intrebarea aici pentru ca(logic) nu am gasit ce cautam pe google... dar mereu se gasersc oameni tare destepti...pffff

| avalon a răspuns:

De www.google.com ai auzit?

| allestrawberry a răspuns:

Daca domnul google.ro nu te ajuta, probabil te poti interesa chiar tu la acele licee bilingve.