| IzzixD a întrebat:

Urgent! Cum pot sa aflu id-ul pe care am facut un cont de facebook? Funda+voturi

8 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Vezi sus in dreapta langa Home ai o sageata, da click si alege Account settings, prima optiune oricum. Apoi o sa iti arate toate detaliile. email, nume etc

| TheFACKYouTub a răspuns:

Id-ul inseamna ce e scris pana in @ adica thefackyoutub@*****.it
deci tu daca ai izzixD@gmail.com, id-ul este "izzixD"

| IzzixD explică:

Da,dar nu mai stiu parola.Si de aceea imi vroiam idsad

| RareşTPUro a răspuns (pentru IzzixD):

Intri pe http://invisiblestatus.ro si iti pui toate id la rand si dai click pe f de la facebook. si care iti arata contul ala e id.

exemplu:ripe_raresdj dai enter, si astepti sa se incarce dupa care dai click pe [ f ] si iti Arata facebookul

| ZuZuLoveBKaulitz a răspuns (pentru IzzixD):

Pune un prieten sa se uita pe profilu` tau la informatii si sa iti sp adresa pe care este facuta daca vrei sp mie cum ai facebook`ul te caut si daca merge iti sp yop:X

| Ynutza13 a răspuns:

Tot acolo aflii si parola la Account settings

| Topliceanu_Adrian_1967 a răspuns:

Nu mi se mai deschide pagina de facebook, si nu mai stiu nici parola (am schimbat-o de n ori) imi arata ca si cum Id-ul nu este inregistrat, dar eu cand intru de pe altcineca, vad ca exista pagina mea, dar nu pot intra

| Burlean_Ana-Maria_1995 a răspuns:

Nu cunosc ID.ul de pe care mi.am facut adresa de Facebook deoarece era a unei prietene