| anonim_4396 a întrebat:

Va enerveaza cand cineva va judeca folosind adjective?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

M-ar enerva indiferent ce cuvinte ar folosi.

| sabin89 a răspuns:

Depinde şi de adjectiv. Dacă, de exemplu, adjectivul este "minunat" şi judecata e de genul "eşti un om minunat", cum ar putea să mă enerveze?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Indiferent ce ar spune cineva, pentru ca sunt doar vorbe... nu o sa ma enerveze vreodata ^_^

| Catrice a răspuns:

Normal.
Prefer verbele însoțite de substantive la genul femininhee hee

| Sofer a răspuns:

Prefer sa ignor și sa nu ma enervez.

| PainTech a răspuns:

Nu, ma enerveaza cand cineva ma judeca folosind interjectii.

| siriusblack98 a răspuns:

Mă enervează când cineva mă judecă fără să mă cunoască ori să-i fi cerut eu părerea în legătură cu ceva anume.

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Nu. Nu poți cere omului mai mult decât poate. Si pana la urma, adevărul supăra omul.

| zilog a răspuns:

MĂ enervează doar dacă mă acuză fara să fiu vinovat!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai nu are cu ce altceva sa te judece decat cu adjective.

| KR0NSTADT a răspuns:

În primul rând, eu nu mă enervez. Doar proștii se enervează. laughing