| LionelJosh a întrebat:

Va rog ajutor! Cum se traduce in engleza propozitia"o imprejurare in care la inceput vedeam o mare nesansa pentru cel de-al patrulea in nefastul joc". Va implooor e urgent! Nu e tema sau ceva dar i-am promis unei prietene sa traduc un text si nu ma descurc deloc... Funda la primul si vot la restul"

Răspuns Câştigător
| troller2103 a răspuns:

"a circumstance which at first I saw a great misfortune for the fourth game in nefarious" cu mici dificultati dar am tradus :d

funda ca.s prima :X:X

1 răspuns:
| Rŏllшау a răspuns:

La fel cum a spus si ea tongue