| LionelJosh a întrebat:

Va rog ajutor! Cum se traduce in engleza propozitia"N-am staruit oare eu insumi zi si noapte, toata vara, pe langa parinti, sa ma trimita la Brasov?". Va implooor e urgent! Nu e tema sau ceva dar i-am promis unei prietene sa traduc un text si nu ma descurc deloc... Funda la primul si vot la restul"

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haven't I thought day and night, all the summer, near my parents to send me to Brasov? Cred ca asa e, pls funda!