| ___hQuN a întrebat:

Va rog frumos dacă puteți sa îmi spuneți unde pot găsi arhiva uzinei de țevi Republica?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Https://monterogroup.wordpress.com/
Suna sau scrie-le! Depozit arhiva: Str. Dogariei, nr.129, Galati, Romania, cod postal 800225, telefon: 0236-320808, pro. public@monterogroup.ro

Bula
| Bula a răspuns:

Intereseaza-te la Casa de Pensii (arondat teritorial) sau la firma care functioneaza in locul ei.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu cred că o poți găsi. Nu există legi pentru păstrarea ei.

| mi25 a răspuns (pentru sadrian46):

Arhivele se predau la Arhivele statului de la judet, respectiv Bucuresti.
Exista legi pentru asta.