| rivelinio a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati si pe mine. vreau sa convertesc un bluray de 1080p cu convertxtodvd4 in format dvd dar imi da eroarea asta:
one or more file can't be converted.see the log for more details.si acolo la log zice unknown format.
asa face la toate care au 1080p. celelalte de 720 merg. iar la unele de 720, tritrarea intarzie o secunda pe ecran pana apare urmatoarea si se suprapun.cunoaste cineva un tutorial in romana despre convertxto dvd4? sau stie cineva cum sa lucreze cu acest program? sau stiti vreun program de convertire a bluray-ului in format dvd cu tot cu subtitrare, exact ca programul convertxtodvd4?
astept raspunsul vostru.multumesc

1 răspuns:
| danbnz a răspuns:

Nasol