| ciprian_3004 a întrebat:

Va rog frumos spuneti-mi si mie toate marcile de masini fabricate in spania. Dar sa stiti sigur care sunt fabricate acolo. Va rog seriozitate.

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Ford, Mercedes, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Seat, Santana, Volkswagen.
O zi buna! happy

2 răspunsuri:
| ionutzsteaua86 a răspuns:

Ford, Mercedes, Renault si Volkswagen in spania?laughing)laughinglaughinglaughinglaughingpai Mercedes si Volkswagen nu SUNT CU SIGURANTA fabricate in spania(au reprezentanta in Germania dau mai fabrica si prin alte tari da nu in spanialaughing ) iar Renault si Peugeot au reprezentanta in Franta dar Renault mai face masini si in Turcia asa ca singurele care raman valabile din ce spune @Ronnix sunt :SEAT SI SANTANA

| ciprian_3004 explică:

Chiar daca sunt fabricate initial in alte tari sunt fabricate si in spania. Nu-i asa?