| Alexandrio a întrebat:

Va rog sa ma ajutati am o fata rotunda si nu stiu ce frizura sa-mi gasesc fara par ridicat deoarece nu vreau sa mai folosesc fixativ pentru ca-mi produce matreata asa ca vreau o frizura sau un exemplu de frizura pentru capul meu uitati facebook-ul meu si o poza cu capul meu rotund http://www.facebook.com/....../photo.php multumesc mult dau funda :X!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la salon. Tu esti asa destul de frumusel si parul in sus iti sta foarte bine. Nu trebuie numaidecat sa folosesti fixativ. Usuca-te cu uscatorul (unul puternic si cu ionizare) dupa ce faci dus cu capul in jos si dupa da cu spuma de par putin sa il aranjeziwinking