| StefanZZ a întrebat:

Va rog sa ma ajutati. Chrome imi facea fite adica atunci cand deschideam o fila disparea si aparea incontinuu si ma enerva. Am dezinstalat Chrome si cand am incercat sa il instalez inapoi nu mergea. Am cautat pe internet explorer un alt setup dar tot nu a mers. Am windows XP. Va rog sa ma ajutati love struck

1 răspuns:
| EliChan a răspuns:

Il stergi definitiv de pe pc si apoi il descarci iar si il instalezi, ar trebui sa mearga daca nu e posibil sa fie din cauza pc-ului