| Stich_Colya_1995 a întrebat:

Salut la toti! Am o problema. Zilele trecute am incercat sa instalez un program de baze de date si intamplator setup -ul l-am deschis cu programa Internet explorer si din cauza asta tot ce am in pc se deschide cu ea, chiar si procesele. Ajutati-ma va rog cu vreo idee ca nu vreau sa schimb windows -ul.

Răspuns Câştigător
| halogen001 a răspuns:

Http://www.sevenforums.com/......store.html

Pentru fiecare tip de fisier se descarca fisierul tip reg si se introduce in registry si in felul asta, windows-ul va folosi programele care trebuie in functie de extensie.

2 răspunsuri:
| Stich_Colya_1995 explică:

Halogen01,cum sa accesez linkul daca nici browserul nu se deschide?

| halogen001 a răspuns (pentru Stich_Colya_1995):

Poate merge in safe mode. Daca nu, stiu ca era o metoda de a modifica registry cu un cd de reparere https://www.raymond.cc/......n-windows/