| Roxana0217 a întrebat:

Va rog sa-mi spune-ti cum as putea descarca de pe internet un antivirus gratis si fara virusi.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se descarcă şi instalează la fel ca orice alt program.
Îti recomand să încerci cu 3 programe gratuite: antivirusul avast! 6 free (Avira 2012 free ori AVG 2012 free), Malwarebytes’ Anti-Malware şi un firewall dintre ZoneAlarm ori Comodo Firewall. Împreună sunt la fel de bune ca un program antivirus cu licenţă şi n-ai treabă cu activarea. Pe toate le poţi descarca de pe site-urile oficiale. Succes şi numai bine!

Răspuns utilizator avertizat
| razy09 a răspuns:

Iei de la BitDefender. Cauta BitDefender Free Edition, te loghezi cu contul de Facebook si il ai nelimitat.