| anonima10 a întrebat:

Va rog sa-mi spuneti daca stiti pe cineva care vinde Sulfat de magneziu la fiole pentru ca nu se mai fabrica in Romania si imi trebuie urgent. Orice pret.

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Lol, ia ghips (sulfat de calciu) si banane (contin magneziu) si ai rezolvat problema. :)
Am glumit. Uite aici un link, contacteaza-i si afla de la ei cum poti sa procuri respectivul medicament:
http://www.farmaline.ro/? cid=1&pid=952

| GdX a răspuns:

Se gaseste la farmacie.

| anonima10 explică:

Ba nu.

| anonima10 explică:

Multumesc dar nu e bun site`ul.Nu se mai fabrica in Romania de ani buni...