| AntoniaOrman a întrebat:

VA ROOG RASPUNS RAPID! Cine stie un magazin din Resita(judetul Caras Severin) unde se repara aparate foto? Va rog raspundeti cu mare seriozitate!

2 răspunsuri:
| alexdx99 a răspuns:

Salut! Si eu stau in resita si recent matusa mea a avut nevoie sa repare un aparat foto, insa nu a gasit nici un magazin. Daca este inca in garantie, adreseaza-te magazinului de unde l-ai achiztionat. Daca nu, intreaba-i pe cei de la FLANCO. Poate te vor putea ajuta.

| AntoniaOrman explică (pentru alexdx99):

Nu mai este in garantie, il am de vreo 5 ani.