| myhayronaldo a întrebat:

Vă salut! Îmi puteți recomanda un program bun care m-ar ajuta să realizez o poză de grup (gen absolvire de liceu/facultate), am pozele redimensionate, însă nu găsesc un program concret în care să pot adăuga mai mult de 30 de poze! Vă mulțumesc!

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Poti folosi programul Gimp, sau chiar si Paint din Windows.
La poza de grup se face poza impreuna.
Doar la un tablou de absolvire sau album sunt folosite separat pozele indivizilor, dar nu se redimensioneaza pozele fiindca le scade mult calitatea.

Totul depinde pentru ce- si unde vrei sa fie folosit acel "montaj".