| padre36_1868 a întrebat:

Vand placa video sapphire radeon hd 4650 memorie 1GB DDR2 AGP DUAL DVI-I/TVO 128 bit (sigilat, garantie).

Răspuns Câştigător
| dorikut a răspuns:

Http://www.emag.ro/......156-01-20R

Am postat acest link doar pentru a ma asigura ca nimeni nu este tentat sa plateasca pentru aceasta placa un pret mai mare decat cel al pietei.

Vanzare placuta!;)

PS: Detin aceasta placa (varianta PCI-E) si sunt multumit de ea.

2 răspunsuri:
| ionel0909 a răspuns:

Salut iti ofer 100 lei pe ea daca vrei sa o dai si esti din buc lasa-mi un mesaj la nr 0732433104

| Aduuuu a răspuns:

Salut! O mai ai? Ofer 200.