| anonim_4396 a întrebat:

Voi ati crede daca niste vechi prietene din copilarie,(pe care nu le-ati mai vazut de mult timp, deoarece au fost plecate in afara si nu am mai tinut legatura), v-ar spune ca inca nu si-au inceput viata sexuala, mai exact ca "sunt virgine"? mentionez ca au 22 ani.sau daca nu ar fi asa, de ce ar spune asta?

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sunt foarte multe fete virgine la 22 de ani, asa ca nu mi se pare nimic iesit din comun. Nu cred ca o femeie intreaga poate spune ca e virgina daca nu e. Dar mie nu mi se pare un subiect de discutie. Adica ii spui daca esti virgina doar barbatului cu care ai o relatie, nu o fluturi pe la colt de strada.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As crede, depinde cine sunt. happy
Ar spune asta ca sa para niste "ingerasi"
Bafta.
Bybye

| ladybird a răspuns:

Poate chiar asa este, iar daca mint fac asta probabil pentru a face o impresie buna.