| Just4Joker075 a întrebat:

Este cineva care nu si-a inceput viata sexuala pana acum, in afara de mine? mai sunt persoane virgine?

Răspuns Câştigător
| Ioana803 a răspuns:

Buna, inca am statutul de junior si nu îți pot trimite mesaje in privat (mi-am refăcut contul după ce l-am dezactivat pe cel vechi, pentru nimic)

Nu îți stiu vârstă... Majoritatea persoanelor de aici, mai ales fete... cărora nu le depășește vârstă de 18 ani, majoritatea si au început viață sexuala din pura curiozitate, prostie sau ademenite de un băiat care are +18-20 ani. happy

9 răspunsuri:
| sleeppy a răspuns:

Nu esti unica, si nici nu vei fi unica, pentru ca sint o multime de fete care o pastreaza pentru cineva special

| OldSoul a răspuns (pentru sleeppy):

El e baiat big grin
E bine daca spui ca mai sunt fete care se pastreaza, deci mai exista sperante ca nu sa depravat total lumea.
Asadar, da exista si baieti/fete virgini/e.

| sleeppy a răspuns (pentru OldSoul):

:d am crezut ca e fata, greseala mea

| Felys a răspuns:

Nu draga, esti unicat, esti pe cale de disparitie

Răspuns utilizator avertizat
| Robi1444 a răspuns:

Vechiul proverb : nimeni nu moare virgin. viata ne **** pe toti. big grin

| CristinaCtC a răspuns:

Zilnic se nasc copii la spitale. Banuiesc ca se nasc virgini. Nu?

| RoxGn99 a răspuns:

Eu laughing)))

| 18Under18 a răspuns:

DA, copii sub 10 ani.